![](https://post.km.ua/wp-content/uploads/2019/09/cropped-Stus.jpg)
Він цитує Лєрмонтова, поважає Пастернака та зневажає Тичину. Шкодує, що поки інші себе підпалюють на знак протесту, сам якось не так бореться. Він кохає дружину, але любить платонічно художницю й правозахисницю Аллу Горську. Таким ми бачимо Василя Стуса у фільмі “Заборонений”. Стус – вже більше, ніж історична постать й поет. Це герой. Уособлення спротиву радянській системі. Всім...
Останні коментарі