![](https://post.km.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_6604-720x480.jpg)
Вам що подобаються страшні кущі? – соромлять таких, як я, природолюбів. Чесно кажучи – деколи кущі краще від багатоверхівок. Наприклад, коли забудову раптом вирішують зводити у зеленій зоні. Чому ми всі причепилися до вул. Прибузької у Хмельницькому? Бо гріх не чіплятися. Уявіть – велетенська оаза живить киснем все місто. А на Прибузькій, Зарічанській та Старокостянтинівському...
Останні коментарі