![](https://post.km.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_8734-720x480.jpg)
Гарна новина – фігури, створені скульптором Миколою Мазуром, реставрують. Йдеться про кілька металевих конструкцій у сквері ім. Т. Шевченка. До сьогодні їх лише підфарбовували. Багатьма шарами маскували проблеми. Тим часом фігури псувалися й іржавіли. А ще на них писали погані слова. Тож нинішній ремонт – реальне велике досягнення. Не дуже гарна новина: після зняття фарби, зварювання...
Останні коментарі