![](https://post.km.ua/wp-content/uploads/2019/06/64455437_692040597905745_2441217930252255232_n-720x492.jpg)
Це мав бути типовий пост гніву. Але не дарма кажуть: треба дати новині охолонути. Далі спокійно і з коментарем фахівця про ситуацію, свідком якої були, певно, багато хмельничан. Але воліли не замислюватися, чи все тут правильно. Кар’єр у Головчинцях знають всі. Особливо ті, хто гидує купатися у Південному Бузі. У колишній каменярні вода кольору бірюзи. Та ще й, кажуть, радон додає їй...
Останні коментарі