![](https://post.km.ua/wp-content/uploads/2019/04/manipuliatsiia.jpg)
Направду хочеться написати про щось інше, не про політику. Але сенс, якщо майже у всіх на вустах лише це? Ідея проаналізувати електоральне середовище виборців Порошенка та Зеленського виникла 1 квітня. Чим дійсно одні освіченіші, інтелектуальніші, культурніші від інших? Мушу одразу визнати: дослідити зсередини вайбер-групу вдалося тільки за Петра Олексійовича. Найімовірніше, за Зеленського також...
Останні коментарі