У Новий рік з новим провайдером!

Для вимогливих і передбачливих абонентів основними параметрами правильного вибору провайдера кабельного телебачення та Інтернету є якість і стабільність сигналу, висока швидкість, зміст пакету кабельного телебачення і, звичайно, надійний та зручний сервіс. Саме на цих основних принципах і формується комплекс послуг компанії ЕВЕРЕСТтм.

Для підключення послуг Інтернету та кабельного телебачення не доведеться купувати чи брати в оренду додаткове обладнання. Адже технологія не передбачає використання модемів, які сповільнюють швидкість і погіршують якість послуги, а для кабельного телебачення не потрібні тюнери.*

Завжди на стабільно високій швидкості!

Ви завжди можете із задоволенням серфити просторами всесвітнього павутиння, обмінюватися інформацією, за лічені секунди скачувати файли, грати і спілкуватися. Сучасне обладнання та регулярні інвестиції компанії у розвиток новітньої оптоволоконної мережі, що не має аналогів в Україні, дозволяють забезпечувати стабільно високу швидкість Інтернету (до 100 Мбіт/с).

Обирайте оптимальний варіант з 5 тарифних пакетів з різною абонплатою і об’ємом трафіку, але незмінно стабільною високою швидкістю – до 100 Мбіт/с.

Кабельне телебачення ЕВЕРЕСТТМ

Кабельне телебачення від ЕВЕРЕСТтм – це:

  • можливість переглядати 70 пізнавальних, розважальних, фільмових, спортивних, дитячих телеканалів в аналоговому форматі,
  • щомісячна абонплата – всього 80 гривень,**
  • рейтингові телеканали у базовому пакеті,
  • 120 цифрових телеканалів з відмінним зображенням та неперевершеною чистотою звуку, в тому числі у HD якості, для власників сучасних моделей телевізорів, що підтримують формати DVB-C і MPEG-4,
  • фіксована абонплата незалежно від кількості телевізорів у квартирі.***

Надійний сервіс 24/7

Надійний сервіс – важлива складова надання якісних послуг. Тому ЕВЕРЕСТтм забезпечує технічне обслуговування і підтримку 24 години на добу 7 днів на тиждень. Колл-центр і мобільні ремонтні бригади цілодобово без вихідних готові надати компетентну консультацію та усунути несправності, адже ми впевнені, що кожен момент важливий.

Почніть з нуля!

Щоб не будувати здогадок і не покладатися на чутки чи неправдиві закиди, оцініть особисто якість та надійність роботи компанії ЕВЕРЕСТтм.

Ви маєте нагоду підключити кабельне телебачення та високошвидкісний Інтернет або одну з послуг і цілий місяць безкоштовно**** користуватися якісними послугами.

Замовте підключення на сайті, по телефону або завітавши до контакт-центру.

*Мова йде про можливість підключення послуг «Аналогове телебачення» та «Інтернет» напряму від розподільчого щита провайдера до кінцевого обладнання абонента.

**Регулярна абонплата за послугу Аналогового телебачення, згідно з діючим прейскурантом.

***При підключенні послуги «Аналогове телебачення» за наявності технічної можливості.

*** Під безкоштовно йде мова про акції «Від нуля до п’ятдесяти», які діють з 01 січня 2019 р. по 31 січня 2019 р. від наказу № 13 ОД-Р від 25 грудня 2018 р. та від наказу № 34 ОД-Р від 25 грудня 2018 р. Умови Акцій дійсні для фізичних осіб, які виявили бажання стати учасниками цих Акцій і виконують умови цього положення, та отримують можливість користуватись послугою Аналогове телебачення від ТОВ «ТРК «Фавор» та Інтернет від торговельної марки «ЕВЕРЕСТ», «Акційна ціна» послуги Аналогове телебачення в розмірі: – 00 грн. 30 коп. за перший розрахунковий період  та в розмірі 50 грн. 00 коп. з другого по десятий (абонентна плата згідно діючого прейскуранту становить 80 грн. за один розрахунковий період). «Акційна ціна» послуги Інтернет в розмірі: – ціна тарифного пакету «km-Нове Безмежжя» послуги доступу до мережі Інтернет в розмірі 00 грн. 02 коп. за перший Розрахунковий період та в розмірі 50 грн. з другого по десятий розрахунковий період включно (абонентна плата тарифного пакету «km-Нове Безмежжя» послуги доступу до мережі Інтернет згідно діючого прейскуранту становить 120 грн. за один розрахунковий період).

Ліцензія провайдера програмної послуги №00735-п від 17 жовтня 2018 року, видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

На правах реклами.

КОМЕНТАРІ

Про автора

Недавні записи

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031