Написи про наркоту: їх замальовують, а вони множаться

Н

Кілька тижнів тому у Хмельницькому учні шкіл разом з поліцією замальовували “негарні слова” – рекламу наркотиків через інтернет. Така ж акція відбулася і влітку. Відтоді написів про “колеса”, здається, тільки побільшало. Є враження, що тут діє справжня гідра – чим більше з чудовиськом змагаються, тим більше голів у неї відростає. А, може, змагаються не надто активно? І навіть кволо?

Наприклад, на фото – другий під’їзд будинку за адресою Прибузька, 16. Чомусь саме це місце тут стало справжньою клоакою. І зовні, всередині. Для “вєрняка” при вході не один, а два написи про наркотики.

Як працюють такі “рекламки” – про це детально не розкажуть у поліції. Є інфа, здобута випадково. Колеса за допомогою месенджерів у Хмельницькому штовхають давно. Наркотики розкладаються містом. Ці локації фотографуються. Згодом, тим клієнтам, які цікавляться товаром у месенджері та здійснюють оплату, висилаються координати “схованки”. Бувають випадки, коли на них випадково натрапляють інші люди. Зокрема, і діти.

Хто це малює, майже нікому невідомо. Кримінальна ж відповідальність загрожує і розповсюджувачам, і покупцям. Першим – до 12 років, іншим – до 3 років позбавлення волі. Таке ж покарання – до 3 років ув’язнення – передбачене і тим, хто малює написи.

В ідеалі систематично зафарбовувати рекламу коліс мають комунальники. У випадку з Прибузькою, 16 це представники ТОВ ЖЕО. От така у нас реальність. Хоча, схоже, працівники управляючих компаній до неї поки не цілком призвичаїлися.

P.S. Ще одна локація з рекламкою наркоти на видноті – на вул. Соборній, поблизу гуртожитку профспілок. Отож – вперед на боротьбу!

Недавні записи

Останні коментарі

Архіви

Категорії

Мета