Зеленський: шота пішло не так, як завжди

З

Чуттєвий до настроїв соціуму Фейсбук 1 січня мерехтів від меседжів приблизно одного змісту “Як цей клоун посмів?”. І хоча я особисто ніколи не ставилася серйозно до Зеленського як до кандидата у Президенти і наразі не збираюся за нього голосувати, хотілося би трохи вийти за межі одноманітного срачу.wow buy gold

Давайте оцінювати явища на політичній арені прагматично. Давайте порівнювати з подіями минулого. Давайте уважно слухати, що людина розповідає про себе.

Але для початку: клоун – це вершина акторської майстерності. Тож, називаючи Зеленського цим словом, ми його насправді вихваляємо. Чи талановитий він актор? Як на мене, далеко не бездарний. Хоча і не блискучий.

Нас обурив його потіличний месседж, бо __шота пішло не так, як завжди__. Давайте визнаємо, до сьогодні Новий рік відбувався за досить одноманітною схемою. Різні президенти за п’ять хвилин до 12-тої щороку проголошували промову з одною ключовою фразою: ” У нас був важкий рік, але…”. І ШО? Позіхання від нудьги.

І тут раптом на одному каналі абсолютно про інше. Зовсім коротко. Без скорботної міни. І пафосних фраз. Тому, попри все, я сприймаю Зеленського насамперед, як класного хайпера. Бо щоб досягнути успіху, завжди треба виходити за межі чогось типового.

А далі за пунктами, чому він може здатися привабливим, а чому якраз навпаки.

ПЛЮСИ

 • Зеленський – розумний єврейський хлопчик з сім’ї, яка не має стосунку до партійної номенклатури. Тато – професор, мама – інженер.
 • Він у 16 виграв грант на навчання у Ізраїлі. Шо насправді дуже похвально. А не поїхав туди, бо тато не пустив.
 • Коли Масляков запропонував Зеленському лишитися редактором центральної московської редакції КВК, Вова відмовився. Бо не зміг зрадити команду.
 • Зеленського дуже спокушали Янукович та Порошенко. Перший – просто неймовірними грошима. Другий – партійністю у БПП. Вова відмовився.
 • Всі центральні канали належать олігархам. Окрім Коломойського, ще Порошенку, Фірташу, Садовому, Ахметову, Медведчуку та Пінчуку. Тож коли ми виокремлюємо Коломойського, це, м’яко кажучи, не коректно. Всі власники каналів масштабно використовують інфорпростір для формування суспільної думки. Оскільки переважна більшість олігархів наразі працюють у зв’язці з Порошенком, то можна говорити про медійну монополізацію, яка і не снилася папєрєдніку. Відтак не дивно, що опоненти гаранта вдаються до доволі жорстких та непривабливих методів інфовійни.
 • У ФБ розвелося безліч сторінок, де ллють тонни лайна на потенційних кандатів у президенти. Нема жодної гарантії, що БПП не вдається до цього тролінгу. Тому нищівний гумор “Кварталу” не виглядає таким вже винятково огидним.

МІНУСИ

 • Звісно, Україна різна. І російськомовна теж. Багато бійців АТО та учасників Революції Гідності розмовляли саме російською. Але ж громадянин, який збирається у Президенти, це трохи інша ситуація. Така людина все ж повинна спілкуватися саме державною мовою. Зеленський цього не робить.
 • Столичні журналісти ще восени виявили: за місцем реєстрації партії “Слуга народу”, з якою асоціюється Зеленський, не можна застати нікого, хто б міг щось прокоментувати. Дуже підозріло та несерйозно.
 • Зеленський вкрай обережно охарактеризував Кравчука та Кучму. Про останнього так і поготів говорив навіть більше позитивно.
 • Звісно, політик має бути стратегом. Але мені, наприклад, не імпонує заява Зеленського про спроби домовлятися з Росією будь-яким способом.
 • Жарти “Кварталу” таки нижче плінтуса. Тролити опонентів можна у значно вишуканіші способи.
 • А ще зовсім неміфічною здається версія: Зеленський – всього лише технічний кандидат. Ці вибори – найбрудніші та найхитромудріші. І те, що здається нам зараз очевидним, може виявитися зовсім не таким.

І насамкінець. Зеленський за законом має право висуватися у Президенти. А наше право віддати, або не віддати за нього свій голос.

Недавні записи

Останні коментарі

Архіви

Категорії

Мета